Portfolio

Lokalnyrolnik.pl

LokalnyRolnik.pl to wirtualne targowisko umożliwiające bezpośrednie zakupy zdrowej, lokalnej i ekologicznej żywności bezpośrednio od sprawdzonych rolników i drobnych wytwórców.

Od strony konsumentów rozwiązujemy problem trudnego dostępu do szerokiego asortymentu lokalnych produktów: ekologicznych warzyw, owoców, mięs, wędlin wysokiej jakości, regionalnych serów etc. Zamiast poszukiwania produktów na targach lub podróżowania do rolników, konsument zamawia produkty za pośrednictwem naszej platformy i odbiera je raz w tygodniu w dogodnej dla siebie lokalizacji.

Od strony wytwórców rozwiązujemy problem sprzedażowy oraz logistyczny. Sprzedając na LokalnyRolnik.pl wytwórca ma dostęp do szerokiego grona świadomych odbiorców, którym bezpłatnie prezentuje swoje produkty.  Dopiero w momencie dokonania zakupu przez Klienta od wytwórcy pobierana jest prowizja. Co więcej zamówienie na produkty jest wysyłane do wytwórcy dwa dni przed dostawą, w związku z czym dokładnie wie ile sprzedał, co nie ma miejsca np. na targach rolnych.

LokalnyRolnik.pl to:
-    Platforma grupowych zakupów lokalnej i ekologicznej żywności w korzystnych cenach;
-    Innowacyjny kanał sprzedaży lokalnej i ekologicznej żywności;
-    Serwis społecznościowy, który łączy konsumentów ze sprawdzonymi wytwórcami;
-    Narzędzie do promocji idei lokalnej żywności.

Kontakt:
info@lokalnyrolnik.pl
Sylwia Sławińska 533 997 919